Scroll Top

Jaké lyžáky najdete na Lyžebraní?

Lyžáků bude v nabídce okolo 9000 párů, jak bazarových, tak nových, pánských, dámských i dětských. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější!

Nové lyžáky již od 2400 Kč, bazarové lyžáky od 500 Kč!

Početně nejvýznamněji budou zastoupené značky Atomic a Technica. Nabídneme nejoblíbenější botu posledních let Atomic Hawx Magna ve flexích 80 a 100 i sportovní lyžařskou botu Atomix Hawx Magna 110. Pro dámy bude k dispozici pohodlná a designově velmi podařená Atomix Hawx Prime 85W nebo Magna 85W – dokonce ve dvou různých šířkách. Modelovou řadu Atomic Hawx pak najdete i v nabídce bazaru!

Bazarové lyžáky již od 500 Kč

Od výrobce Tecnica můžeme doporučit například modely Mach Sport HV75W a LV 85W pro dámy nebo pánské Tecnica Mach Sport, které budou k dispozici ve třech různých šířkách a třech flexích (HV 80, MV 90, LV100).

Jako obvykle na Lyžebraní najdete značky Salomon (modely například X Acces 90 nebo X Acces 70W), Dalbello, Lange, Nordica. Opravdovou lahůdkou pak mohou být dámské vyhřívané lyžáky Rossignol Pure Heat W!

Nové lyžáky Atomic levně

Dětské lyžáky

Vybírat budete moci z více než 3500 párů dětských lyžařských bot, ceny nových začínají již na 700 Kč, bazarové dětské lyžáky již na 400 Kč! Mezi nejoblíbenější modely našich zákazníků patří Atomic Waymaker nebo Dalbello CX (bazarové) nebo Atomic Hawx Jr. a Rossignol Hero Jr. (nové). Lyžáky pro děti máme skladem až do velikosti 27.5!

Privacy Preferences
Aby vám to na lyžích lépe jelo, potřebujete nabrousit hrany a dobře namazat! Aby to lépe jelo našemu webu, potřebuje cookies.