Jak se nejlépe zorientovat na lyžebraní

Podle facebooku i vašich dotazů, co dostáváme, si myslíme, že vás letos dorazí opět hodně! Máme radost! A pro co nejhladší průběh celé akce jsme připravili několik rad, které doufáme při nakupování pomohou a zpříjemní pobyt na Lyžebraní!
Parkování na Lyžebraní

Příjezd a parkování

Při příjezdu a parkování se řiďte navigačními cedulemi, které potkáte již od sjezdu z dálnice. Na místě bude také náš personál, který vám rád ukáže nejbližší volná místa na parkovišti. Pozor, oproti minulým ročníkům se z parkoviště odjíždí jinudy než přijíždí!

Výběr zboží

Chcete se na něco zeptat nebo poradit s výběrem? Hledejte odborníky v černých vestách se žlutým nápisem Lyžebraní, jsou tu pro Vás, aby vám pomohli s čímkoli budete potřebovat.

Odborný personál na lyžebraní poradí

Ceny zboží

Naprostá většina zboží má na sobě 2 cenovky. Bílou a žlutou. Na Lyžebraní platí bílá cenovka – je to ta levnější 🙂

Na lyžebraní platí bílé cenovky s nižší cenou.

Placení zboží

Přijímáme hotovost a všechny běžné platební karty. Od loňského roku jsme navýšili počet pokladen, aby placení bylo rychlejší. Přesto bychom chtěli poprosit, abyste před placením měli připravenou hotovost nebo platební kartu, abychom celý proces co nejvíce zrychlili.

Máte hlad nebo žízeň?

Občerstvení a nápoje zakoupíte ve stánku před halou- máme připravené toasty, hot dogy, sendviče, sladké koláče i sušenky. Obzvlášť doporučujeme kávu z pražírny Mohaji!

Děkujeme a věříme, že si Lyžebraní co nejvíc užijete. Těšíme se na Vás!

Tým Lyžebraní

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.