Scroll Top

Jak se nejlépe zorientovat na lyžebraní

Podle facebooku i vašich dotazů, co dostáváme, si myslíme, že vás letos dorazí opět hodně! Máme radost! A pro co nejhladší průběh celé akce jsme připravili několik rad, které doufáme při nakupování pomohou a zpříjemní pobyt na Lyžebraní!

Příjezd a parkování

Při příjezdu a parkování se řiďte navigačními cedulemi, které potkáte již od sjezdu z dálnice. Na místě bude také náš personál, který vám rád ukáže nejbližší volná místa na parkovišti.

Vstup do haly

U vstupu do haly se prosíme prokažte potvrzením o rezervaci termínu – stačí nám ho ukázat na telefonu nebo vytištěné. Pozor, kvůlu koronavirovým opatřením je vstup do haly jinde, než jste byli zvyklí.

Výběr zboží

Chcete se na něco zeptat nebo poradit s výběrem? Hledejte odborníky v černých vestách se žlutým nápisem Lyžebraní, jsou tu pro vás, aby vám pomohli s čímkoli budete potřebovat.

Odborný personál na lyžebraní poradí

Ceny zboží

Naprostá většina zboží má na sobě 2 cenovky. Bílou a žlutou. Na Lyžebraní platí bílá cenovka – je to ta levnější 🙂

Na lyžebraní platí bílé cenovky s nižší cenou.

Placení zboží

Přijímáme hotovost a všechny běžné platební karty. Od loňského roku jsme navýšili počet pokladen, aby placení bylo rychlejší. Přesto bychom chtěli poprosit, abyste před placením měli připravenou hotovost nebo platební kartu, abychom celý proces co nejvíce zrychlili.

Máte hlad nebo žízeň?

Občerstvení a nápoje zakoupíte ve stánku před halou- máme připravené toasty, hot dogy, sendviče, sladké koláče i sušenky. Obzvlášť doporučujeme kávu z pražírny Mohaji!

Děkujeme a věříme, že si Lyžebraní co nejvíc užijete. Těšíme se na vás!

Tým Lyžebraní

Privacy Preferences
Aby vám to na lyžích lépe jelo, potřebujete nabrousit hrany a dobře namazat! Aby to lépe jelo našemu webu, potřebuje cookies.