Kariéra

Administrátor/ka eshopu na částečný úvazek

Jste pečliví, spolehliví a baví vás sporty, především ty zimní? Pro Lyžebraní hledáme administrátora/administrátorku eshopu.

Co budete dělat

  • zajišťovat chod eshopu a komunikovat se zákazníky
  • vyřizovat objednávky na eshopu Lyžebraní – připravovat, balit a odesílat produkty, tisknout faktury
  • Doplňovat produkty do skladu eshopu
  • Zveřejňovat nové produkty na eshopu Lyžebraní
  • Pracovat se zbožím – kontrolovat ceny, přeceňovat, přelepovat štítky

Co od Vás očekáváme

  • Základní znalosti práce s PC Word, excel, pošta
  • Spolehlivost
  • Aktivitu, chuť pracovat, zodpovědnost a samostatnost – zkrátka vidíte-li před sebou úkol, nečekáte, až Vám ho někdo zadá a začnete na něm pracovat sami
  • Výhodou je orientace v lyžování, v nabídce nabídce lyží, lyžáků a příslušenství a kladný vztah ke sportu
  • Komunikační zdatnost – schopnost přirozené konverzace se zákazníkem především po telefonu a emailu

Co vám nabízíme

  • Práci na částečný úvazek (umíme se dohodnout na jeho rozsahu) ve stabilní a rostoucí firmě
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plat ve výši 19 000 Kč + motivační složka do výše až 17 000 při 75% úvazku
  • Příspěvek na dopravu
  • Výhodnější ceny na lyže a lyžařskou výbavu z Lyžebraní

Zaujala vás nabídka? Napište nám na david@lyzebrani.cz nebo zavolejte na 774 590 783 dohodněte si schůzku naším kolegou Davidem!

Privacy Preferences