Lyžebraní bude! I v době koronaviru!

Podzim se blíží a přípravy další sezony Lyžebraní jsou v plném proudu! Letos oslavíme 10 let na trhu a chtěli jsme, aby to bylo obzvlášť super. Připravovali jsme Lyžebraní tak, abychom Vám byli schopni dodat ještě lepší produkty a ještě lepší služby za ještě výhodnější ceny. Jenomže člověk míní a koronavirus v dnešní době mění.

A tak bychom Vám zatím chtěli jenom říct, že:

Lyžebraní se i letos uskuteční!

Aktuálně pracujeme s několika scénáři, jak by letos Lyžebraní mohlo vypadat. Tím nejžádanějším je samozřejmě “obvyklý průběh” akce, doprovázený “pouze” zvýšenými hygienickými opatřeními.

Bude-li v sobě konání Lyžebraní omezeno shromažďování většího počtu osob, jsme připraveni omezit počet zákazníků přítomných v hale a připravujeme objednávací systém. V takovém případě by bylo nutné registrovat si návštěvu Lyžebraní dopředu, vybrat si den a čas, ve kterém budete chtít na Lyžebraní přijet a v tomto čase nakoupit. Podrobnosti této varianty ještě ladíme a o celém systému budeme včas informovat!

Přemýšlíme i o možnostech online prodeje, ačkoliv vidíme jako velikou výhodu Lyžebraní v možnosti si všechny lyžařské produkty vyzkoušet na jednom místě.

0
Počet produktů skladem
0
Počet chystaných termínů
Chceme, aby lyžebraNí bylo bezpečné

A proto se snažíme udělat z hygienického pohledu maximum! Heslo letošního Lyžebraní zní: KVALITNĚ, NEJLEVNĚJI A BEZPEČNĚ! Níže si můžete prohlédnout předběžný přehled hygienických opatření, která zvažujeme.

  • Dezinfekce a rukavice u vchodu do haly
  • Nošení roušek v hale
  • Dezinfekce v prostorách skladu především v místech kde se budou zkoušet oblečení a obuv
  • Měření teploty u vstupu
  • Preference platby bezkontaktním způsobem
  • Více záchodů
  • Dezinfekce celé haly každý den večer
  • Značky pro rozestupy ve frontě v hale i před halou
  • Do prostoru k pokladnám se při placení bude vstupovat jednotlivě
  • Lepší odvětrávací systém v hale

Začínáme 20. listopadu – snad!

Pokud bude možné Lyžebraní uskutečnit běžným způsobem, začneme 20. listopadu. Termíny akce už jsme zveřejnili na webu a budeme je letos potvrzovat později, než je obvyklé, abychom se pokusili vyhnout možným změnám. Držte nám palce a my se na Vás budeme těšit v pátek 20. listopadu v Hlavenci v 10:00 ráno!

Tým Lyžebraní

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.